Dodano dnia 08.06.2021, 19:02
Policjanci z Jordanowa nie dopuścili do dalszej jazdy pijanego 27-latka

Policjanci chcieli udzielić pomocy medycznej kierowcy opla, który opierał się o kierownicę. Pomoc medyczna okazała się niepotrzebna, gdyż miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu wysoka grzywna i kara nawet 2 lata więzienia. 

Już po północy w poniedziałek (07.06. br.) policjanci z jordanowskiego komisariatu Policji  podczas patrolu zauważyli jak kierowca zaparkowanego opla, opiera się o kierownicę. Z myślą udzielenia pomocy medycznej podjęli interwencję. Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział 27-letni obywatel Ukrainy, któremu nie była potrzebna pomoc medyczna. Jego zmęczenie nie wynikało z problemów zdrowotnych tylko z ilości alkoholu, którego wcześniej wypił. Badanie trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila w organizmie. Kiedy już odpoczął to usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image