Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 01.12.2023, 16:56
Pomimo zimowych warunków na drodze, pędził 100 km/h w terenie zabudowanym.
Kierujący Volkswagenem, nie zważając na teren zabudowany, a także bezpieczeństwo innych uczestników ruchu, przekroczył dopuszczalną prędkość o 50 km/h.

21-letni kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany wysokim mandatem oraz 11 pkt karnymi.

Wczoraj (30.11.2023 r.) po godzinie 19:20 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali do kontroli volkswagena, który ulicą Wolności w Makowie Podhalańskim poruszał się 100 km/h. Jak ustalili funkcjonariusze, za kierownicą pojazdu siedział 21-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który tłumaczył się jak wielu innych kierowców „spieszę się”. Przez taki pośpiech, a w szczególności podczas zimowych warunków na drodze, narażamy nie tylko siebie, ale też innych kierujących lub pieszych na niebezpieczeństwo. W przypadku 21-latka przekroczenie prędkości o kilometr więcej wiązało, by się dodatkowo na utracie jego prawa jazdy. Policjanci zakończyli kontrole nakładając na kierowcę mandat w kwocie 1000 złotych i 11 punktów karnych.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i odpowiedzialność, a szczególności z uwagi na obecne warunki atmosferyczne. Brawurowe i ryzykowne zachowanie kierowców na drodze może doprowadzić do tragedii.


źródło: KPP w Suchej Beskidzkej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image