Z OSTATNIEJ CHWILI
Pożar kosza na śmieci w Makowie Podhalańskim – szybka interwencja straży pożarnej / Zakład Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim zyskał nowe, bezpieczne schody! / Zostań wolontariuszem 41. Babiogórskiej Jesieni! / Zaginiony 57-latek z powiatu suskiego odnaleziony / Małopolska: przedsiębiorcy złożyli ponad 225,7 tys. wniosków o wakacje składkowe / Juszczyn, Zaginął 57-letni Bogusław Oleksa / Gmina Jordanów: Umowa na rozbudowę sieci oświetleniowej podpisana / Nagrody Powiatu Suskiego dla młodych sportowców / Maków Podhalański/Zembrzyce: Zatrzymany sprawca kradzieży z włamaniem / Pijany kierowca spowodował kolizję w Suchej Beskidzkiej !
Dodano dnia 21.06.2024, 11:52
Poszukiwany 3 listami gończymi ukrywał się na terenie powiatu suskiego!
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, ustalili, że na terenie powiatu suskiego ukrywa się 22-latek, który był poszukiwany m.in. za kradzież i kradzież rozbójniczą. Zgodnie z wydanymi 3 listami gończymi, najbliższe 2 lata i 11 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Suscy kryminalni pracujący nad sprawami osób poszukiwanych ustalili, że na terenie miasta Maków Podhalański może znajdować się 22-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego, który jest poszukiwany od 2 lat przez Sąd Rejonowy w Krakowie. Policjanci udali się pod ustalony adres, gdzie zastali zaskoczonego 22-latka.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie po przeprowadzonych czynnościach trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonych kar.


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.