Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 03.11.2023, 14:15
Poszukiwany 40-latek wpadł, robiąc zakupy.
Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej w czasie wolnym od służby, zauważył stojącego w kolejce do kasy sklepowej poszukiwanego 40-latka.

Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej. 40-latek został zatrzymany i najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla zatrzymanych, a dzień później do Zakładu Karnego w Wadowicach gdzie spędzi najbliższe pięć miesięcy.

1.11. br., w godzinach popołudniowych, suski kryminalny robiąc zakupy w jednym ze sklepów, zauważył stojącego w kolejce do kasy mężczyznę, którego twarz była policjantowi znajoma. Po chwili policjant był pewien że ma do czynienia  z osobą poszukiwaną. Poczekał więc, aż kupujący  wyjdzie  ze sklepu i dokonał jego zatrzymania. Był to 40-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który przebywał na terenie innego województwa.

W związku z poszukiwaniami przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej w celu odbycia kary pozbawienia wolności mężczyzna najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a dzień później został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach, gdzie spędzi 5 miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. 

źródło: KPP w Suchej Beskidzkej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image