Z OSTATNIEJ CHWILI
Wizyta u dostojnych jubilatów w Gminie Jordanów / Wieczorna interwencja strażaków w Kojszówce / Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie suskim / Sucha Beskidzka w liczbach. Statystyczne podsumowanie 2025 roku / ZZOZ w Wadowicach w centrum kryzysu. Trwają rozmowy o przyszłości porodówki i opieki nad noworodkami / Łętowskie Kolędowanie już 25 stycznia ! / Pożar zakładu obróbki drewna w Zawoi
Dodano dnia 23.05.2016, 10:32
Potrącił 12-latka i odjechał z miejsca zdarzenia

W miniony weekend w Suchej Beskidzkiej doszło do zdarzenia, w którym ucierpiał 12-letni chłopak. na ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej kierujący samochodem osobowym wykonując manewr zawracania, skręcając w ulicę Ogrodową, nie udzielił pierwszeństwa kierującemu rowerem chłopcu.

Na ulicy Mickiewicza, nieznany sprawca podczas wykonywania manewru zawracania, potrącił 12-letniego rowerzystę. Sprawca nie zatrzymał się, aby sprawdzić czy dziecku nic się nie stało, tylko odjechał w stronę Rynku. 12-latek doznał stłuczenia prawego kolana i ręki.

Policja prowadzi czynności w celu ustalenia personaliów kierowcy.


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.