Dodano dnia 13.05.2022, 15:01
Pożar tartaku w Kojszówce
13 maja 2022r. o godzinie 11:08 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Suchej Beskidzkiej otrzymał formatkę w WCPR-u z informacją, że w miejscowości Kojszówka doszło do pożaru tartaku. Na budynku widoczne są płomienie.  
Na miejsce został zadysponowany cały stan osobowy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz OSP Kojszówka, OSP Juszczyn, OSP Juszczyn Polany, OSP Osielec, OSP Maków Podhalański, OSP Białka, OSP Grzechynia, OSP Wieprzec.

- Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali silne zadymienie na dachu budynku zakładu przetwarzającego drewno. Na dach zostali skierowani strażacy z liniami gaśniczymi. Na dachu budynku przetwarzającego drewno palił się silos na trociny. Pożar został szybko opanowany, ogień nie przeniósł się na budynek produkcyjny. Nikt nie został ranny - relacjonuje przebieg akcji Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej mł. bryg. Łukasz Białończyk.

W działaniach udział brało 13 zastępy 54 strażaków.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image