Dodano dnia 19.10.2020, 15:11
Przekroczył prędkość o 55 km/h pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Stracił prawo jazdy

Policjanci z suskiej drogówki zatrzymali 20-letniego kierowcę, który w terenie zabudowanym jadąc z prędkością 105 km/h wyprzedzał inny samochód w miejscu niedozwolonym a samochód, którym się poruszał, był niedopuszczony do ruchu. Młody kierowca został ukarany mandatami karnymi, a na jego konto wpisano łącznie 16 punktów karnych. Na najbliższe trzy miesiące pożegnał się też ze swoim prawem jazdy.

W niedzielne popołudnie, na drodze K 28 w Naprawie, policjanci z ruchu drogowego zauważyli kierującego alfą romeo, który jadąc z nadmierną prędkością, wyprzedzał inny pojazd w miejscu niedozwolonym. Dokonany pomiar prędkości pojazdu wykazał 105 km/h. Mężczyzna został  zatrzymany do kontroli, która dodatkowo wykazała, że samochód jest niedopuszczony do ruchu. Na 20-letniego kierowcę policjanci nałożyli mandaty karne oraz do jego konta dopisali łącznie 16 punktów karnych.  Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy na najbliższe trzy miesiące.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image