Z OSTATNIEJ CHWILI
Burmistrz Makowa Podhalańskiego Michał Surmiak z wotum zaufania i absolutorium za 2025 rok / Spełnione marzenie Pani Zosi. Poruszający finał reportażu z oddziału medycyny paliatywnej w Makowie Podhalańskim / Wolontariusze poszukiwani. Festiwal Artystyczny już na początku lipca / Niedźwiedź zauważony w rejonie Jordanowa. Władze apelują o ostrożność! / Chcesz zagrać na ósmej edycji festiwalu Potknij się o Jazz? / Remont drogi gminnej w Naprawie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami ! / Kolizja dwóch samochodów w Suchej Beskidzkiej / Orkiestra to część naszej tożsamości – Robert Wróbel w rozmowie o 70 latach Orkiestry OSP Bystra Podhalańska / Nowa droga nad Jezioro Mucharskie otwarta. Ułatwi dojazd mieszkańcom i turystom / Zmiany w parafiach powiatu suskiego. Archidiecezja Krakowska ogłosiła nominacje / Wrócili z Niemiec pełni wrażeń. Uczniowie suskiego liceum na międzynarodowej wymianie
Dodano dnia 10.09.2020, 15:19
Rabusie włamali się do budynku i ukradli kilka tysięcy złotych
Dzisiejszej nocy złodzieje włamali się do jednej z firm w Zembrzycach.
W czwartek około godz. 2:00 pracownik firmy ochroniarskiej zauważył uszkodzone drzwi wejściowe do prywatnej firmy z Zembrzycach. Jak wynika z wstępnych ustaleń, nieznane osoby po uszkodzeniu drzwi wejściowych oraz biurowych, weszły do środka budynku, skąd zabrały pieniądze w kwocie kilku tysięcy złotych. Teren placówki został zabezpieczony i  na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo śledcza celem zabezpieczenia śladów. Obecnie policja wykonuje czynności mające na celu ustalenie sprawców.

foto: poglądowe
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.