Dodano dnia 20.07.2017, 08:50
Skradziono rower. Na znalazcę czeka nagroda
We wtorek z jednego z bloków w Makowie Podhalańskim, skradziono rower wartości kilku tysięcy złotych.
Lubię to
18 lipca między godziną 16.30 -19.30 z klatki bloku nr 15 w Makowie Podhalańskim skradziono rower Kross dust 1.0.
Osoby które posiadają informacje na temat skradzionego jednośladu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Makowie Podhalańskim.
Jak pisze na swoim profilu fb właściciel skardzionego jednośladu, za informacje pomocne w odnalezieniu roweru oferuje 300 złotych.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.