Z OSTATNIEJ CHWILI
Wywrócenie ciężarówki w Kurowie – interwencja straży pożarnej i policji / Gotujemy przyszłość! Panel szkoleniowy dla kucharzy i intendentów w Suchej Beskidzkiej / Dwa pożary siana w Bystrej – trwa ustalanie przyczyn / Jachówka: brak ostrożności przy wymijaniu zakończył się kolizją / PILNE: Skażona woda w Skawicy ! - Komunikat Urzędu Gminy / Zaproszenie na potrójny jubileusz Ochotniczej Straży Pożarnej w Jordanowie / Pożar beli siana w Bystrej – interweniowali strażacy / Suscy łucznicy wicemistrzami Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
Dodano dnia 18.12.2017, 09:00
Śmiertelny wypadek w Żarnówce

W poniedziałek rano w Żarnówce doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginął 57-letni mężczyzna.

Według ustaleń policji, mężczyzna idąc po prawidłowej stronie drogi, został potrącony przez samochód osobowy. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Niestety lekarzom nie udało się uratować mu życia. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.