Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 18.11.2015, 18:01
Sprawca jednej z wtorkowych kolizji, miał ponad 2,30 promila alkoholu w organizmie

We wtorek doszło do dwóch kolizji. Sprawca jednej z nich był pod wpływem alkoholu i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Wczoraj około godz. 17.15 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który zgłosił, że był świadkiem jak kierujący Audi na osiedlu Beskidzkim w Suchej Beskidzkiej, podczas parkowania uderzył w inny samochód, po czym wysiadł z pojazdu i chwiejnym krokiem udał się do jednego z bloków na tym osiedlu.

Policjanci w rozmowie ze świadkiem ustalili, gdzie dokładnie udał się mężczyzna i we wskazanym mieszkaniu zatrzymali mieszkańca Oświęcimia, który miał doprowadzić do kolizji pod wpływem alkoholu.

56-latek faktycznie trzeźwy nie był, badanie wykazało, że miał ponad 2,30 promila alkoholu w organizmie, ale ponieważ oddalił się z miejsca zdarzenia to została mu również pobrana krew do ewentualnych badań reprospektywnych.
Mężczyzna po wytrzeźwieniu przyznał się do kierowania pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że chciał tylko przeparkować swój samochód z jednego parkingu na drugi i podczas tego manewru doprowadził do kolizji z innym pojazdem.
 
Kilka godzin wcześniej na ulicy Wolności w Makowie Podhalańskim, kierujący samochodem marki Ford Focus podczas włączania się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem Cinquecento, czym doprowadził  do zderzenia pojazdów. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń.
Sprawca został ukarany mandatem karnym.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image