Z OSTATNIEJ CHWILI
Kto wybierze papieża? Kardynałowie z pięciu kontynentów / 63 Małopolski Wyścig Górski z zaplanowana trasą / Samorząd lekarski proponuje utworzenie Rejestru Agresji w Ochronie Zdrowia / Najważniejsze fragmenty homilii kard. Re przed rozpoczęciem konklawe (wideo) / Na naszej stronie znajdziecie relacje z wydarzeń przed i w czasie konklawe oraz po wyborze nowego papieża / Uwaga! W czwartek ( 8 maja br. ) zmiany w organizacji ruchu na odcinku Zakopianki / AUDIO: Relacje dotyczące konklawe. Ściśle tajna Kaplica Sykstyńska / Dziś rozpoczyna się konklawe. Pierwszy dym ujrzymy wieczorem / Nakręć się na folklor – nakręć się na TKB! (zobacz program) / Zadbaj o swój samochód i wesprzyj aukcję charytatywną na rzecz Pauliny Cielęcarz / Zaproszenie na Perły Muzyki Rozrywkowej
Dodano dnia 09.08.2016, 22:48
Stłuczka na drodze krajowej

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z wojewódzka w kierunku Krakowa, doszło do kolizji dwóch samochodów. Zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu.

W godzinach popołudniowych kiedy ruch na drodze krajowej jest największy, doszło do kolizji dwóch samochodów. Policjanci musieli dokładnie przyjrzeć się zdarzeniu, ponieważ żaden z kierujących nie poczuwał się do winy.

Po przeprowadzeniu odpowiednich czynności ustalono, że kierujący samochodem marki Peugeot Partner nie zachował ostrożności i najechał na tył Toyoty.

W miejscu kolizji wprowadzono ruch wahadłowy.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image