Dodano dnia 21.10.2020, 18:29
Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość
Kierowcy nieprzestrzegający przepisów na drogach powiatu suskiego, stracili  prawa jazdy. Nie ma pobłażania dla tych, którzy zbyt mocno wciskają pedał gazu. Każdy kierowca, przekraczający dopuszczalną prędkość o powyżej 50 km/h musi liczyć się z utratą prawa jazdy na 3 miesiące, 10 punktami karnymi i mandatem karnym do 500 zł.

20 października przed południem na drodze krajowej w Naprawie został zatrzymany 20-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego. Kierując samochodem marki skoda przekroczył dopuszczalną prędkość o 56 km/h w terenie zabudowanym.
Tego samego dnia, już po południu na drodze krajowej w Juszczynie funkcjonariusze suskiej drogówki zatrzymali 30-letnią kierującą samochodem marki Dodge. Mieszkanka powiatu suskiego przekroczyła dopuszczalną prędkość o 58 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała maksymalna prędkość 70 km/h.
Dzień wcześniej w poniedziałek,  mundurowi zatrzymali kierującego samochodem marki Audi. 30-letni mieszkaniec powiatu suskiego w miejscowości  Wysoka, na drodze powiatowej przekroczył prędkość o 55 km/h.
Kontrola każdego z tych kierowców kończyła się mandatem karnym, 10 pkt karnymi oraz zatrzymanym prawem jazdy na  trzy miesiące. 

Policja apeluje do kierowców o ostrożność i zwrócenie uwagi na zachowanie innych uczestników ruchu. Pora jesienna i zmieniające się warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na nasze bezpieczeństwo na drodze.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image