Dodano dnia 13.07.2021, 10:44
Stryszawa: Czołowe zderzenie dwóch pojazdów
12 lipca 2021r. o godzinie 17:39 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej, otrzymał zgłoszenie, że na drodze powiatowej w miejscowości Stryszawa doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana.

- Na miejsce zdarzenia została zadysponowana załoga JRG Sucha Beskidzka oraz OSP Stryszawa. Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych, jedną osobę poszkodowaną siedzącą na chodniku. Ruch na drodze powiatowej całkowicie zablokowany. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączono zasilanie elektryczne w  pojazdach, wstrzymano ruch w obu kierunkach. Równolegle z wyżej wymienionymi działaniami udzielano kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Po dojeździe na miejsce pogotowia poszkodowana został przekazana zespołowi ratownictwa medycznego - informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej mł. bryg. Łukasz Białończyk.

Jak ustaliła policja, kierująca Renaultem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewy pas ruchu gdzie czołowo zderzyła się z jadącym z przeciwka Nissanem. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono jedną osobę. Na szczęście po badaniach opuściła szpital. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image