Z OSTATNIEJ CHWILI
Wernisaż wystawy fotograficznej Krzysztofa Toboły - 'Chwila, która jest prawdziwa' / Kardynał Robert Prevost nowym Papieżem - Leonem XIV / Mamy Papieża. Biały dym w Watykanie / Szkoła Podstawowa w Zachełmnej zdobywa nagrodę główną czyli pracownię mobilną / Pożar i chemikalia w tunelu? Służby ratownicze w gotowości / Kolizja w Suchej Beskidzkiej - szczegóły zdarzenia / Zamknięcie odcinka drogi w Krzeszowie / (WIDEO) Pokój łez, to tam kardynał staje się papieżem / Ponownie czarny dym na dachu Kaplicy Sykstyńskiej / O godz. 9.15 kardynałowie powrócą do Kaplicy Sykstyńskiej / Zderzenie samochodów w Suchej Beskidzkiej / Makabryczny atak siekierą na Uniwersytecie Warszawskim / Czarny dym w Watykanie. Kardynałowie nie wybrali papieża
Dodano dnia 22.05.2020, 14:15
Stryszawa: Kolizja trzech pojazdów
W piątek po południu na drodze wojewódziej w Stryszawie doszło do zderzenia trzech pojazdów.
Według ustaleń, kierujący Renault Clio jadąc drogą wojewódzką w Stryszawie, zatrzymał się by wykonać manewr skrętu w lewo. Za nim zatrzymał się Renault Modus. Z kolei jadący za nimi kierujący Oplem, nie zachował ostrożności i wjechał w tył Renault Modus, który pod wpływem siły uderzenia wjechał w tył Renaut Cilo.
Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image