Z OSTATNIEJ CHWILI
Wakacje w Jordanowie. Czas na lato pełne radości i atrakcji / Kryzys wodny w Gminie Stryszawa. Gmina zapewnia: 'Robimy wszystko, by przywrócić dostęp do wody' / Wakacje w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej – kultura, tajemnice i kreatywna zabawa! / Kolizja samochodowa w Stryszawie / Dobre wieści dla strażaków ochotników z powiatu suskiego! Sejmik Małopolski wspiera lokalne jednostki / Sucha Beskidzka - Nowe zadania priorytetowe dzielnicowych / Wypadek w Skawicy / Kolizja drogowa w Budzowie. Utrudnienia w ruchu / Policja reaguje na uciążliwe wykroczenia – plan działania priorytetowego w Gminie Budzów / Tymczasowa zmiana lokalizacji Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Makowie Podhalańskim / Ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące wystąpienia burzy / Ewa Kozina pokieruje Zespołem Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej / Wakacyjne dializy w Suchej Beskidzkiej – bezpłatnie w ramach NFZ / Czytanie na trawie – lato z książką w Makowie Podhalańskim / Pomoc dla Poli – osieroconej dziewczynki z Starej Wsi / PSL chce znieść dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast / OSP Stryszawa świętuje 80-lecie istnienia! Gminne obchody Dnia Strażaka już 6 lipca / Pożar samochodu w Juszczynie / Cysterna z wodą pitną dostępna przy ODK – ważna informacja dla mieszkańców
Dodano dnia 16.08.2019, 18:49
Sucha Beskidzka: Kolizja trzech samochodów

W piątek po południu doszło do kolejnej w tym tygodniu kolizji na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Wadowicką w Suchej Beskidzkiej.

Sceniariusz zdarzeń na tym skrzyżowaniu jest zazwyczaj taki sam, zmieniają się tylko uczestnicy kolizji. Dzisiaj kierujący VW Golf chcąc włączyć się do ruchu na drodze krajowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Makowa Podhalańskiego Audi, czym doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Pod wpływem siły uderzenia Audi wpadło jeszcze na Volkswagena Borę, który stał na lewoskręcie w kierunku centrum miasta.

W wyniku zdarzenia czteroosobowa rodzina podróżująca Audi została przewieziona do szpitala. Badania szpitalne przeszła także pasażerka Bory. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń i opuściła już szpital.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image