Z OSTATNIEJ CHWILI
Turystyczne Skarby Małopolski 2025 – rusza VII edycja konkursu / Zapraszamy do Toporzyska na sobotę pełną atrakcji / Mikołów: Chłopiec bawił się na torach. Policjanci zdążyli w ostatniej chwili / Planowane wyłączenia prądu w tym tygodniu / Sucha Beskidzka - Kierowca nissana uderzył w latarnię! / Dawcy krwi nie zawiedli. Udana akcja Klubu HDK PCK Nadzieja w Suchej Beskidzkiej / Jubileusz 75-lecia OSP Tarnawa. (wideo - całość) / Tajemnicza kradzież i zaginięcie na wodzie. Nocna akcja służb nad Jeziorze Mucharskim / Zdarzenie drogowe w Juszczynie. Na miejscu pracują służby / Burzowy vibe na niedzielę / Obchody Jubileuszu 75-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnawie Dolnej
Dodano dnia 28.03.2023, 16:02
Sucha Beskidzka: Kolizja trzech samochodów
We wtorek po południu na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Beniowskiego w Suchej Beskidzkiej doszło do kolizji trzech pojazdów.
Według naszych wstępnych ustaleń, kierujący Kią jadąc ulicą Batalionów Chłopskich, chciał skręcić w lewo w ulicę Beniowskiego, jednak wykonując ten manewr nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Audi, czym doprowadził do zderzenia obu pojazdów. W wyniku zdarzenia uszkodzony został także Citroen, który oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu na ulicy Batalionów Chłopskich.
Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.