Dodano dnia 16.07.2020, 21:12
Sucha Beskidzka: Nieudany złodziejski maraton 36-latka
Tylko jedna godzina wystarczyła, by 36-latek dwukrotnie próbował wynieść alkohol z dwóch różnych sklepów. Obsługa sklepu była sprytniejsza i nie pozwoliła złodziejowi wynieść towaru, powiadamiając o tym fakcie policję.
We wtorkowe popołudnie (14.07.) jeden z mieszkańców powiatu suskiego postanowił wybrać się na zakupy. Mężczyzna odwiedził w ciągu jednej godziny dwa wielkopowierzchniowe sklepy w Suchej Beskidzkiej i w każdym z nich próbował dokonać kradzieży dwóch butelek wódki tej samej marki o pojemności 1 litra. Żadna z jego prób nie zakończyła się jednak sukcesem.

Za pierwszym razem został nakryty przez obsługę sklepu i w obecności patrolu policji towar zwrócił, po czym za popełnione wykroczenie dostał mandat. Następnie 36-letni smakosz wysokoprocentowych trunków złożył wizytę w kolejnym sklepie. Tam również został złapany na gorącym uczynku przez personel i zamiast z towarem wyszedł ze sklepu z kilkusetzłotowym mandatem karnym.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image