Z OSTATNIEJ CHWILI
Sukces informatyków z „Goetla”. Hubert Pochłopień trzeci w Polsce / Donald Tusk rozwiązał struktury KO w Małopolsce. Teraz premier stawia na Dorotę Niedzielę / „Irenka i Marian” w CKiF. Wyjątkowy pokaz filmu i spotkanie z bohaterami / 2100 zł mandatu i 19 punktów karnych dla kierowcy BMW. Kolejny przypadek niebezpiecznej jazdy na drogach regionu / Niecodzienna interwencja policji. Kolczasty uciekinier ruszył na spacer / Potrącenie pieszej na przejściu w Suchej Beskidzkiej. Kobieta trafiła do szpitala / Nad Jeziorem Mucharskim uczyli, jak ratować życie / Policja, straż i pogotowie interweniują przy CKiF / Gdzie zabraknie prądu w nadchodzącym tygodniu?
Dodano dnia 24.05.2017, 11:27
Sucha Beskidzka: Policjanci zatrzymali hodowców konopi indyjskiej
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wykonując działania w związku z zaistniałymi w ostatnim okresie włamaniami do mieszkań, wykryli profesjonalną uprawę konopi indyjskiej.
Kiedy w poniedziałek mundurowi weszli do jednego z domów jednorodzinnych w Suchej Beskidzkiej, natrafili w dwóch pomieszczeniach na trzy profesjonalne namioty - boksy z wentylatorami, nawilżaczami i lampami, pełne sadzonek konopi indyjskiej. Ponadto policjanci w mieszkaniu oraz w samochodzie znajdującym się na posesji ujawnili słoiki z wysuszonym już zielem konopi i marihuaną.
Zatrzymano dwie osoby 58-letnią kobietę i 35-letniego mężczyznę - mieszkańców Krakowa, którzy usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających oraz uprawy konopi.

- Wstępnie funkcjonariusze ustalili, że proceder trwał od co najmniej grudnia 2016 roku. Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone są zarzuty o udzielanie środków odurzających. Wobec kobiety prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, a wobec mężczyzny wystosował wniosek do sądu o tymczasowy areszt. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje rzecznik prasowy suskiej policji Anna Gąsiorek-Rezler.


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.