Dodano dnia 10.09.2016, 12:49
Sucha Beskidzka: Potrącenie pieszego
Wczoraj wieczorem na głównej ulicy miasta doszło do potrącenia pieszego. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Lubię to
Według ustaleń policji do potrącenia doszło na ulicy Mickiewicza w rejonie przejścia dla pieszych. Na razie nie wiadomo czy suszanin wtargnął na jezdnię, czy też prowadzący Suzuki nie zauważył przechodzącego przez jezdnię pieszego, w efekcie czego mężczyzna znalazł się pod kołami samochodu.
Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. W wyniku zdarzenia droga była całkowicie zablokowana. Co spowodowało, że tworzyły się ogromne korki. Na czas zamknięcia drogi policja wyznaczyła objazd przez ulicę Krzeszowiaków.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.