Z OSTATNIEJ CHWILI
Bezpieczna Majówka – Dzieci ratują dzieci już w niedzielę na rynku w Suchej Beskidzkiej / Gminne obchody Dnia Strażaka w Zawoi Górnej. Strażacy zapraszają mieszkańców. / TOPR podsumowuje majówkę: trudne warunki i liczne interwencje / Małopolska: podsumowanie majówki na drogach. 2 ofiary śmiertelne, 34 wypadki i ponad 100 nietrzeźwych kierowców / Jubileusz 5-lecia Związku Podhalan i „Wysocko Śleboda” w Wysokiej / Współpraca samorządu z uczelnią doceniona podczas sesji Rady Powiatu Suskiego / Seria podpaleń w Bystrej Podhalańskiej. Strażacy alarmują i proszą o pomoc mieszkańców / Gdzie zabraknie prądu w nadchodzącym tygodniu?
Dodano dnia 16.06.2020, 20:11
Sucha Beskidzka: Pożar przed budynkiem ośrodka zdrowia

We wtorek po południu duże zaniepokojenie wśród mieszkańców suskiego osiedla, wzbudził gęsty dym unoszący się w rejonie ośrodka zdrowia.

Około godziny 16.20 pracownicy suskiego ośrodka zdrowia, powiadomili straż pożarną o pożarze przed budynkiem lecznicy. Z palącego się tam kosza na śmieci wydobywały się kłęby dymu co sprawiało, że zdarzenie widać było już z dużej odległości.
Nie czekając na przyjazd straży pożarnej, błyskawicznie zareagował jeden mieszkańców suskiego osiedla. Mężczyzna przy pomocy gaśnicy ugasił ogień.
Chwilę po tym na miejsce dotarli strażacy, którym dla pewności pozostało tylko przelać wodą spalony kosz.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.