Dodano dnia 01.11.2016, 12:52
Sucha Beskidzka: Pożar w bloku
We wtorkowe południe strażacy zostali wezwani na osiedle Beskidzkie w Suchej Beskidzkiej. Do akcji wyjechały dwa wozy strażackie.
Lubię to
Po przybyciu strażaków na miejsce okazało się, że w jednym z bloków doszło do pożaru sadzy w kominie. Strażacy wygasili palenisko, przewietrzyli pomieszczenia i skontrolowali stan komina.
Ponadto w budynku zmierzone zostanie stężenie groźnego dla życia tlenku węgla. Jeżeli stężenie będzie w normie to strażacy zakończą działania.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.