Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 23.11.2015, 20:31
Sucha Beskidzka: Rozbój na obcokrajowcach
W piątek wieczorem policja zatrzymała pięciu mężczyzn, którzy w Suchej Beskidzkiej z użyciem niebezpiecznego narzędzia, zaczepili dwóch obywateli Ukrainy. Teraz jednemu z napastników grozi do 12 lat więzienia.
W piątek około godz. 21.40 na ulicy Zielonej pięciu młodych suszan, zaczepiło dwóch obywateli Ukrainy.  Jeden z napastników grożąc nożem zażądał od obcokrajowców wydania pieniędzy, a gdy ich nie otrzymał zadowolił się butelką piwa, którą wyrwał jednemu z napadniętych.
 
Po tym wszyscy oddalili się z miejsca zdarzenia jakby nic się nie stało. Policjanci szybko zatrzymali mężczyzn, a jednemu z nich przedstawili zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 18-latkowi grozi nawet do 12 lat więzienia. Na chwilę obecną prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.