Dodano dnia 19.03.2020, 12:38
Sucha Beskidzka: Trzy osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków
17 marca 2020 r. policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu suskiego, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania jednego z nich znaleziono jeszcze większą ilość narkotyków.
We wtorkowe przedpołudnie w wyniku prowadzonych czynności, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Suchej Beskidzkiej dokonali zatrzymania trzech mieszkańców powiatu suskiego. Dwóch z nich w wieku 19 l posiadało przy sobie mefedron, natomiast trzeci w wieku 38 l. posiadał nie tylko mefedron, ale też amfetaminę. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z zatrzymanych 19-latków ujawniono jeszcze większą ilość mefedronu.

19-latkowi oraz jego starszemu koledze przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3. Drugi z rówieśników usłyszał 3 zarzuty nie tylko posiadania, ale też udzielania. W przypadku udzielania środków odurzających innym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi kara od 1 roku  pozbawienia wolności do 10 lat.  Wszyscy trzej przyznali się do zarzucanych im czynów.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image