Dodano dnia 26.11.2021, 16:10
Sucha Beskidzka: Zatrzymani z amfetaminą
Suscy kryminalni zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem amfetaminy. Cała trójka usłyszała zarzut posiadania narkotyków, za który grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W domu, w którym się znajdowali, były też środki chemiczne służące do produkcji środków odurzających. W tej sprawie materiały zostały przesłane do Prokuratury, celem wszczęcia śledztwa.
We wtorek, 23 listopada br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wykonując czynności służbowe udali się pod ustalony adres w Suchej Beskidzkiej. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn oraz kobietę, którzy na ich widok  zaczęli się nerwowo zachowywać.  Przy kobiecie znaleziono woreczek foliowy, w którym znajdował się zbrylony proszek. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest to amfetamina. Policjanci dokonali sprawdzenia wszystkich pomieszczeń, gdzie znajdowali schowane w różnych miejscach m.in. w pluszowej maskotce, środki odurzające. Poza narkotykami policjanci natrafili na różne pojemniki ze środkami chemicznymi. Jak się  okazało, miały one służyć do produkcji środków odurzających.

28-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego, 36-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego oraz 27-letni mieszkaniec powiatu suskiego zostali zatrzymani. Dzień później, usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Materiały sprawy w związku z wytwarzaniem środków odurzających zostały przesłane do Prokuratury celem wszczęcia śledztwa.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image