Z OSTATNIEJ CHWILI
Nagrody Starosty Suskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej / 24-latek z Wadowic usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa swojej matki i jej znajomego! / Pożar samochodu w Makowie Podhalańskim – kierowca był nietrzeźwy.
Dodano dnia 21.06.2018, 11:18
Sucha Beskidzka: Zderzenia osobówki z ciężarówką

W czwartek rano na skrzyżowaniu ulic Zamkowej z Wadowicką w Suchej Beskidzkiej, doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Według ustaleń, sprawcą kolicji była kierująca Seatem, która jadąc ulicą Zamkową chciała włączyć się do ruchu na drodze krajowej i w trakcie wykonywania manewru nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającej ciężarówce, czym doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.
Na szczęcie w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
Kierująca osobówką została ukarana mandatem.





Reklama

drb sucha beskidzka
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.