Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 25.01.2023, 18:39
Suscy policjanci podsumowali 2022 rok
Policjanci z terenu powiatu suskiego podczas narady rocznej w obecności Starosty Suskiego Pana Józefa Bałosa oraz Prokuratora Rejonowego Pani Stanisławy Stanek podsumowali efekty pracy w 2022 roku.

We wtorek 24 stycznia 2023 roku w budynku Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej została zorganizowana narada roczna podczas, której zostały przedstawione wyniki pracy policjantów w 2022 roku. W naradzie uczestniczyło kierownictwo  suskiej Policji wraz z naczelnikami poszczególnych wydziałów, a także kierownictwo podległych komisariatów Policji. Naradę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny składając podziękowania za wytężoną pracę wszystkim policjantom i pracownikom Policji. Następnie obecni naczelnicy z wydziału kryminalnego, prewencji oraz ruchu drogowego przedstawili osiągnięte wyniki podejmowanych działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu suskiego za rok ubiegły.

Podczas narady rocznej zarówno Starosta Suski Pan Józef Bałos oraz Pani Prokurator Rejonowa Stanisława Stanek, wysoko ocenili pracę suskich policjantów oraz złożyli podziękowania za zaangażowanie w pełnionej służbie i realizacji wykonywanych zadań na rzecz poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu suskiego.  

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image