Dodano dnia 06.11.2018, 08:01
Suscy policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa o charakterze seksualnym
W połowie października w godzinach południowych, w busie jadącym od Suchej Beskidzkiej  w stronę Jordanowa, 64-letni mężczyzna dopuścił się czynu o charakterze seksualnym. Teraz grozi mu za to kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Mężczyzna stojąc w busie i wykorzystując bujanie się pojazdu, ocierał się i przygniatał ramię siedzącej małoletniej, aż doprowadził się do erekcji i zabrudził ubranie dziewczyny. Mężczyzna wysiadł w Makowie Podhalańskim. O tym zdarzeniu policję powiadomiła matka małoletniej dziewczyny.

Policjanci na podstawie zapisów z kamer, podanemu przez pokrzywdzoną rysopisowi oraz typowaniu, potwierdzili tożsamość mężczyzny i na polecenie prokuratora został zatrzymany na początku listopada.

64-letniemu mieszkańcowi powiatu myślenickiego zarzuca się doprowadzenie małoletniej do poddania się innej czynności seksualnej oraz naruszenie nietykalności. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image