Z OSTATNIEJ CHWILI
Policja – 14-latek odnaleziony cały i zdrowy ! / Kurów – ZAGINĄŁ 14-letni... ! / Moto Szroty startują z hukiem! Motoryzacyjna petarda w Suchej Beskidzkiej / Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w OSP Łętownia / Kawa z Powiatem - Jan Bahyrycz, Paulina Kryjak-Giertuga (Oddział Medycyny Paliatywnej w Makowie Podhalańskim) - zobacz wideo / Kojszówka: pojazd wypadł z drogi, trwa akcja ratunkowa / Znaleziono ciało turysty pod Suchą Przełęczą / Niebezpieczne zdarzenie w Sidzinie. Drzewo spadło na samochód osobowy / Nowy Zarząd MKS Babia Góra Sucha Beskidzka wybrany / Cyberbezpieczeństwo seniorów w sieci - ważne spotkanie w Stryszawie! / Pożar samochodu osobowego w Naprawie / Nowe władze Suskiego Koła Ruchu Narodowego / W nocy termometry pokażą do –18°C. IMGW ostrzega / Rozmowy o przyszłości regionu. Spotkanie z Marszałkiem w Suchej Beskidzkiej / Uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Osielcu / 42. Babiogórska Jesień z dofinansowaniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego / Pożar kotłowni w zakładzie produkcyjnym w sąsiednim powiecie (Las) / Ekodoradcy w Makowie Podhalańskim i Zawoi z unijnym wsparciem / Sucha Beskidzka z promesą na Dom Senior+ i nowe tereny rekreacyjne
Dodano dnia 14.10.2019, 10:28
Szczęśliwy finał poszukiwań 7-letniego dziecka

W sobotę z rejonu karczmy przy wyciągu Mosorny Groń w Zawoi, oddalił się 7-letni chłopczyk cierpiący na autyzm. W pierwszej chwili dziecko było poszukiwane przez samego ojca, ale gdy to nie dawoło rezultatu to o zdarzeniu zostały powiadomione służby ratunkowe.

W trybie alarmowym na miejsce zostali ściągnięci policjanci z całego powiatu. W działaniach poszukiwawczych brali udział też strażacy,  a także ratownicy z Beskidzkiej Grupy GOPR oraz Myślenickiej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej. 

Finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Chłopczyk idący bez butów został znaleziony przez patrol z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej w rejonie Babiogórskiego Parku Narodowego - Zawoi Rybna.
Dziecku nic się nie stało, całe i zdrowe zostało przekazane matce.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.