Dodano dnia 19.11.2021, 11:58
Tragiczny finał poszukiwań
Grupa poszukiwawcza odnalazła ciało zaginionego przed kilkoma dniami 30-latka. W akcję poszukiwawczą zaangażowani byli oprócz policjantów, strażacy, ratownicy GOPR oraz członkowie grup poszukiwawczo-ratowniczych z Myślenic oraz Kęt.
Mężczyzna w sobotę (13.11.br.), około godziny 16, oddalił się w kierunku masywu leśnego osiedla Lasikowa w Białce. Po otrzymaniu informacji o zaginięciu policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. W akcję włączyli się  strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz ochotniczych straży pożarnych. Mężczyzny szukali też ratownicy GOPR z Grupy Beskidzkiej i Grupy Podhalańskiej, a także członkowie grup poszukiwawczo-ratowniczych z Kęt oraz Myślenic. Działania poszukiwawcze prowadzone były pieszo oraz z wykorzystaniem radiowozów, wozów strażackich, samochodów ratowniczych, quadów, psów, a także dronów.

Niestety dzisiaj, po godzinie 9, ciało zaginionego  zostało odnalezione w wąwozie masywu leśnego w rejonie osiedla Lasowa w Białce. Rodzina potwierdziła tożsamość zaginionego. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image