Z OSTATNIEJ CHWILI
Rekordowe zainteresowanie „Etno Małopolska”. Sześć projektów z powiatu suskiego otrzyma wsparcie / Maciej Talaga z Zembrzyc jedzie na Mistrzostwa Świata. 13-latek potrzebuje wsparcia / Mucharz ma plan ogólny. Rada Gminy przyjęła ważny dokument dotyczący rozwoju przestrzennego. / Kolizja na DK28 w Juszczynie. 17-letni pasażer trafił do szpitala. / VII Bieg na Zaporę w Świnnej Porębie. Przedłużmy razem atmosferę wakacji / Kolizja na DK28 w Juszczynie. Występują utrudnienia w ruchu / Strzelcy szkolili się z ratownictwa pola walki. Nowe kompetencje SJS3031. / Nawet 120 tys. wiernych przyjedzie do Kalwarii. Będą zamknięcia dróg i utrudnienia! / Piękne świadectwo pokoleń. Suska Wspólnota dotarła na Jasną Górę / Znamy datę otwarcia Bella Fino w Suchej Beskidzkiej ! / 2169 kilometrów za nim. Roman Ficek walczy o finał niezwykłej wyprawy. / Susza daje się we znaki. Problemy z wodą w Toporzysku i Wysokiej / Dwie młode autorki, dwie historie i jedno wyjątkowe spotkanie w Stryszawie. / Od Małego Wawelu po haft makowski. Nasz powiat jedzie w Polskę!
Dodano dnia 04.08.2020, 15:46
Trzech piratów drogowych straciło prawo jazdy, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym
W czasie weekendu, policjanci z suskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.
Do pierwszego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór (31.07.2020) przed godziną 21:00 w miejscowości Sucha Beskidzka na ul. Role. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego kierowcę Volkswagena. Policyjny miernik prędkości wskazał 110  km/h, przy dopuszczalnej prędkości 50 km/h.
Następnego dnia mundurowi zatrzymali kolejnego pirata drogowego. Tym razem na drodze krajowej w Naprawie. 31-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego poruszał się samochodem marki  Seat z prędkością 102 km/h w miejscu, gdzie również obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.
Trzeci  z kierowców został zatrzymany do kontroli w Kojszówce również na drodze krajowej. 25-letni mieszkaniec naszego powiatu, kierując samochodem marki Audi, przekroczył dozwolona prędkość w terenie zabudowanym 106/50 km/h  Wszyscy kierowcy w związku z popełnionymi wykroczeniami zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi, a także zostały im zatrzymane prawa  jazdy, które będą mogli odzyskać dopiero za trzy miesiące.

Pamiętajmy, że nie zawsze konsekwencje „łamania” przepisów ruchu drogowego ponoszą ich sprawcy. W wielu przypadkach za te błędy „płacą” także inni uczestnicy ruchu drogowego. Nie ryzykuj! Zdejmij nogę z gazu!
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.