Z OSTATNIEJ CHWILI
Interwencja służb w Zawoi. Zasłabła kobieta, możliwe zatrucie czadem / Akademia OLiOC zawita do powiatu suskiego. Edukacja i bezpieczeństwo podczas Dnia Strażaka / W Skawicy powstanie Ekopracownia. Jest dofinansowanie / Bezpłatne treningi przed Suską Piątką. Ruszają „Piątki na Piątkę” / Pożar traw w Makowie Podhalańskim. Ogień blisko domów / Ekopracownie powstaną w gminie Zembrzyce. Dwa projekty z dofinansowaniem / Silny wiatr w powiecie suskim. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne / Strażacy z Zembrzyc proszą o pomoc. Chcą kupić nowy samochód ratowniczy / Koniec „Śród z KSeF”, ale pomoc trwa nadal. Zobacz, co musisz wiedzieć / Zmiana organizacji ruchu przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim / siedli za kierownicą z promilami w organizmie / Wypadek podczas prac leśnych w Palczy. Trwają działania służb. / Własna firma w telefonie. Nowa usługa w mObywatelu ułatwia start przedsiębiorcom / Zderzenie dwóch aut w Stryszawie. Utrudnienia w ruchu!
Dodano dnia 31.01.2026, 08:52
Uciekł po zderzeniu w Bieńkówce. Policja szuka kierowcy Audi.
W piątek, 30 stycznia po godzinie 20:00, w miejscowości Bieńkówka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Sprawca kolizji oddalił się z miejsca zdarzenia, a policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie jego tożsamości.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Audi, wyjeżdżając z drogi gminnej i włączając się do ruchu na drodze powiatowej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia pojazdów.

Po kolizji kierowca Audi nie pozostał na miejscu zdarzenia. Zamiast tego oddalił się w nieznanym kierunku, czym naruszył obowiązujące przepisy.

Na miejsce wezwano patrol policji, który zabezpieczył ślady oraz rozpoczął czynności wyjaśniające.

Obecnie prowadzone jest postępowanie pod kątem ustalenia tożsamości kierującego Audi, który spowodował zdarzenie drogowe. Policja nie wyklucza, że mężczyzna mógł obawiać się konsekwencji prawnych.


Foto: Małopolska Alaromowo/Pomoc Drogowa Zakopianka Holowanie 24/7 Laweta Skomielna Biała Tomasz Gacek

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.