Z OSTATNIEJ CHWILI
III Festiwal Artystyczny Urodziny Billy-ego Wildera / Słodkie jak dzieciństwo, groźne jak nowotwór? O czym nie wiedziałeś, zrywając jagody prosto z krzaka / Długi weekend w Beskidach – podsumowanie działań ratunkowych GOPR Beskidy / Wesołe Wakacje w Makowskim Centrum Kultury - zobacz plan zajęć / Tragiczne odkrycie w lesie w Toporzysku – znaleziono ciało mężczyzny / Trwają zapisy na 13 Bieg Górski & Nordic Walking pamięci Wojtka Pazdura w Makowie Podhalańskim / Koncert Tenors Bel’Canto oraz Suska Orkiestra Zamkowa (foto) / XVII Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Suskiego - zapisy / Zdarzenie drogowe w Naprawie / Pożar w Łętowni / IMGW ostrzega. Silne burze i upał. Są pomarańczowe alerty / Sprawdź gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Dni Ziemi Suskiej 2025.
Dodano dnia 16.05.2025, 12:23
Ukarana za kradzież sklepową !
Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie nałożyli mandaty karne na 38-latkę, która próbowała opuścić sklep nie płacąc za towar.


Wczoraj 15 maja br., po godzinie 12:00 jordanowscy policjanci zostali wezwani do jednego z marketów na terenie Białki, gdzie miało dojść do kradzieży sklepowej. Na miejscu policjanci zastali pracownika ochrony oraz 38-letnią mieszkankę powiatu chrzanowskiego, która włożyła do reklamówki kilka butelek alkoholu i próbowała opuścić sklep nie płacąc za zakupy warte blisko 600 złotych.

Kobieta wszczęła awanturę w związku z podjętą interwencją przez pracownika ochrony, a następnie przez funkcjonariuszy Policji.  Za swoje zachowanie, a także za kradzież została ukarana kilkoma mandatami karnymi na łączną kwotę 1100 złotych. 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image