Dodano dnia 06.08.2018, 16:26
Utrudnienia w ruchu drogowym
W związku z przejazdem wyścigu kolarskiego TOUR DE POLOGNE przez nasz powiat, informujemy, że w dniu 08 sierpnia br. w środę, od godz. 13.15 do godz. 14.30 będzie całkowicie nieprzejezdna droga wojewódzka W956 w kierunku od Zembrzyc do Krakowa.
Wszystkie samochody będą kierowane na objazd do miejscowości Zembrzyce, Budzów, Bieńkówka, Palcza przez miejscowość Wadowice.

Również w tych godzinach będzie utrudniony dojazd do miejscowości Tarnawa Dolna, Śleszowice, Tarnawa Górna, Krzeszów, Kuków, Lachowice i Hucisko.

W związku z powyższym prosimy, aby kierujący, którzy kończą pracę w tych godzinach, zagospodarowali sobie ten czas w Suchej Beskidzkiej lub udający się do pracy wyjechali wcześniej.

Utrudnienia wystąpią również 11 sierpnia br. w sobotę – jak corocznie - podczas wyścigu kolarskiego o Memoriał Henryka Łasaka na trasie Sucha Beskidzka – Zembrzyce – Tarnawa Dolna – Krzeszów – Kuków – Stryszawa, w godzinach od 12.00 do 16.30.

Za powstałe utrudnienia przepraszają Organizatorzy

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image