Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 30.10.2023, 13:26
W czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej w czasie wolnym od służby, zauważyli spacerującego 45-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej. Mężczyzna został zatrzymany i najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla zatrzymanych, a dzień później do Zakładu Karnego w Wadowicach gdzie spędzi najbliższe pół roku.

W piątek (27.10. br.) suscy kryminalni zauważyli przy sklepie spożywczym na terenie gminy Stryszawa spacerującego 45-latka.

Mężczyzna rozpoznał policjantów i na ich widok zmienił kierunek z myślą, że nie został zauważony. Funkcjonariusze wiedzieli, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej w celu odbycia kary pozbawienia wolności i szybko ruszyli w kierunku 45-latka, zatrzymując go.

Z uwagi, iż obaj policjanci byli po służbie, powiadomili o sytuacji dyżurnego, który na miejsce skierował patrol, któremu kryminalni przekazali poszukiwanego.

45-latek dzień później został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach, gdzie spędzi 6 miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. 

Za: KPP Sucha Beskidzka.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image