Z OSTATNIEJ CHWILI
Zaproszenie na Perły Muzyki Rozrywkowej / 20 milionów na program dla strażaków 'ORLEN na straży' / Wypadek w Juszczynie - szczegóły działania Straży Pożarnej / Pogrzeb śp. Doktora Tomasza Soleckiego – będzie miał charakter państwowy / Szpital w Suchej Beskidzkiej uczcił pamięć tragicznie zmarłego lekarza / Wesprzyj Paulinę Cielęcarz ze Stryszawy. Konkurs 'Beluga za dobry uczynek' / Wawel Truck odwiedzi Suchą Beskidzką ! / Wypadek w Juszczynie / Dołącz do Letniej Akademii Muzyki Dawnej w Suchej Beskidzkiej / Dni Otwarte Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 21.09.2015, 17:43
Weekend na drogach: Sarna i dwa psy pod kołami samochodów
Kolizje ze zwierzętami nie należą do rzadkości. W miniony weekend na drogach powiatu suskiego doszło do trzech takich zdarzeń.
Do pierwszej kolizji ze zwierzęciem doszło w sobotę w Białce. Na miejscu zdarzenia patrol policji ustalił, że pies wtargnął na drogę bezpośrednio przed jadący pojazd Ford Fiesta. Zwierzę nie przeżyło, a uszkodzeniu uległa przednia część samochodu.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Zembrzycach. Tam kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra potrącił sarnę, która nagle wtargnęła pod nadjeżdżający pojazd. W tym przypadku sarna uciekła z miejsca zdarzenia. Do trzeciej z kolizji doszło na osiedlu Wrzosy w Jordanowie.

Kierujący pojazdem marki Fiat Seicento potrącił psa, który nagle wtargnął pod jego samochód. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ przód pojazdu. Policjanci na miejscu ustalili właścicielkę psa. Kobietę ukarano mandatem karnym.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image