Dodano dnia 15.05.2017, 10:48
Weekendowe kolizje

W miniony weekend doszło do kilku zdarzeń drogowych. Najgroźniejsze miało miejsce w Naprawie, gdzie pijany mężczyzna wjechał quadem do rowu.

W piątek w Suchej Beskidzkiej na skrzyżowaniu ulic Wadowickiej i Zamkowej, kierująca samochodem marki Toyota Yaris wyjeżdżając z ul. Zamkowej, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ul. Wadowicką pojazdowi marki Fiat Ducato i doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Tego samego dnia na drodze krajowej w Zembrzycach, kierujący Fordem Transit nie zachował  należytego odstępu od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechał na tył samochodu marki Toyota Yaris. Sprawca ukarany mandatem karnym.

W sobotę na ulicy Zamkowej w Suchej Beskidzkiej, w czasie oczekiwania na przejeździe kolejowym,  kierujący samochodem VW Transporter chcąc zawrócić, cofnął i uderzył w stojący za nim samochód VW Touran. Sprawca ukarany mandatem.

W Bystrej Podhalańskiej kierujący samochodem Opel Astra w  sposób nieprawidłowy włączył się do ruchu skręcając w lewo z drogi podporządkowanej, a w tym samym czasie kierujący  samochodem Alfa Romeo w  sposób nieprawidłowy wymijał Audi A3  przez co doprowadził do zderzenia z w samochodem Opel Astra. Sprawcy ukarani mandatami.

W sobotę wieczorem w Naprawie, nietrzeźwy /1,70 promila/ kierując pojazdem typu quad, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, w wyniku czego odniósł obrażenia okolic twarzy. Mężczyznę oprócz powrotu do zdrowia czeka jeszcze sprawa o kierowanie w stanie nietrzeźwości.

W niedzielę na ulicy Malejowskiej w Jordanowie, kierująca samochodem marki BMW chcąc uniknąć zderzenia z n/n  zwierzęciem, wykonała agresywny manewr skrętu w wyniku czego straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechała z drogi w  stos ułożonego drzewa i zatrzymała się na drzewie wolnorosnącym.  Na szczęście kierująca oraz pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Jeszcze tego samego dnia w Targoszowie, kierujący samochodem Nissan na prawoskrętnym łuku drogi w czasie wymijania, doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem Renault. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image