Z OSTATNIEJ CHWILI
VII Bieg Jordanowski o Puchar Burmistrza Miasta Jordanowa (zapisy) / Muzyczna Uczelnia Zbyrcoka zaprasza na koncert / 5 orzeźwiających przepisów na domowe lemoniady i napoje bez cukru / Jarosław Kaczyński punktuje polityków PO. Tomasz Lis odpowiada / Kolizja motocykla z samochodem osobowym w Stryszawie ! / Zgubiłeś pieniądze? Suska Komenda Policja zaprasza po odbiór / Egzaminy na Kartę Rowerową w Białce, Palczy i Baczynie / Strażacy zdobędą Babią Górę dla chorujących na nowotwory krwi! / Wynajem biura – kluczowe aspekty przed podpisaniem umowy / Koncert Organowy Karoliny Kusz / Zaproszenie - Warsztaty modowe we Dworze Lanckorona / Zaproszenie na III Podbabiogórski Festiwal Orkiestr Dętych! / Sidzina - pożar kempingu / Wielkie zakończenie sezonu z MKS Babia Góra !
Dodano dnia 19.06.2024, 18:20
Wymuszenie przyczyną kolizji.
DK28

Zdarzenie miało miejsce dziś (19.06) w godzinach popołudniowych na DK28 w Białce. 

Kierujący samochodem land rover, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu autobusowi, który poruszał się od strony Juszczyna w kierunku Makowa Podhalańskiego. 

W trakcie prowadzonych czynności został wprowadzony ruch wahadłowy.

Jeden z pasażerów autobusu został zabrany do szpitala, gdzie ustalane są jego obrażenia. 
Kierujący zarówno osobówką jak i autobusem byli trzeźwi. 


Foto: Malopolska Alarmowo
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image