Dodano dnia 22.06.2020, 13:50
Wypadek drogowy w Makowie Podhalańskim. Zmarł 18-letni pasażer jednego z pojazdów
Suscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Makowie Podhalańskim. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 18-letni pasażer samochodu marki Fiat. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.
21 czerwca br. w godzinach wieczornych, w miejscowości Maków Podhalański na ul. Wolności doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.  Z nieustalonych jeszcze przyczyn 19-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Fiat Punto stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji, po czym uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Citroen Xsara.
Kierujący Fiatem wraz z czterema pasażerami, a także kierująca Citroenem zostali zabrani do szpitala w Suchej Beskidzkiej, natomiast pasażer Citroena został przewieziony do szpitala w Wadowicach. Jeden z pasażerów Fiata Punto, 18–letni mężczyzna, pomimo udzielonej pomocy medycznej, zmarł w szpitalu w Suchej Beskidzkiej w wyniku odniesionych obrażeń ciała.
Czynności procesowe pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej, pozwolą ustalić w śledztwie okoliczności tej tragedii.

źródło: KPP Sucha Beskidzka