Z OSTATNIEJ CHWILI
Ćwiczenia ewakuacyjne w starostwie w Suchej Beskidzkiej / Emerytury i renty trafią do seniorów przed świętami / Podszywał się pod 13-latkę, by zdobyć zaufanie dziecka. Policjanci z Jordanowa zatrzymali 32-latka! / Babiogórski Park Narodowy ponownie otwiera szlak 'Górny Płaj' / ZUS automatycznie przeliczy emerytury czerwcowe.
Dodano dnia 02.08.2022, 10:40
Wypadek w Makowie Podhalańskim. Droga krajowa zablokowana
We wtorek przed południem na ulicy Wolności w Makowie Podhalańskim doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów.
Jak ustaliła policja, kierujący Audi jadąc drogą krajową zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok samochodu marki KIA, a następnie zderzył się czołowo z Citroenem. W wyniku zdarzenia do szpitała został przewieziony kierowca Audi.
Po kolizji droga krajowa była całkowicie zablokowana.
Sprawca zdarzenia był trzeźwy, został ukarany mandatem.

foto: Gdzie stoją? Maków Podhalański, powiat suski
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.