Z OSTATNIEJ CHWILI
Zarząd Powiatu Suskiego z jednogłośnym absolutorium i wotum zaufania za 2025 rok. / Mały Wawel w artystycznej interpretacji Maksymiliana Dyducha / Ponad 2 promile za kierownicą. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę z Ukrainy / Wieża widokowa na Hajdówce ponownie otwarta. / Małopolska szykuje duże zmiany w gospodarce odpadami. Co to oznacza dla powiatu suskiego? / Trwa modernizacja Orlika w Zawoi Wilcznej. Pierwsze efekty już widać / Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 03.09.2019, 09:14
Wypadek w Stryszawie
W poniedziałek wieczorem w Stryszawie doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Jak ustaliła policja, kierujący pojazdem MAN wykonywał manewr cofania włączając się do ruchu drogowego i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Opel, który to uderzył w tył pojazdu Man.

W wyniku zdarzenia kierujący osobówką z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.
Kierujący pojazdem Man był trzeźwy, natomiast w organizmie kierującego Oplem buzowało 1,6 promila alkoholu. Mężczyznie zatrzymano  prawo jazdy.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.