Dodano dnia 13.02.2020, 15:38
Zatrzymano 71-letniego mężczyznę, który wkręcał śruby w korzenie drzew
Dzięki skrupulatnej pracy funkcjonariuszy Zespołu Kryminalnego w Komisariacie Policji w Makowie Podhalańskim został zatrzymany mężczyzna, który wkręcał w korzenie drzew śruby zakończone ostrzem, narażając tym samym idących drogą mieszkańców oraz turystów.

Informację pojawiające się w mediach na temat osoby wkręcającej śruby w korzenie drzew na drodze w Makowie Podhalańskim, budziły wiele dyskusji oraz komentarzy. Tym bardziej, że śruby te były zakończone ostrzem i narażały na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia przechodzących osób. Efektem tzw.  ”zastawionych sideł” były obrażenia nogi u 39 l. mieszkanki Makowa Podhalańskiego.
Prowadzone czynności przez policjantów z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim doprowadziły do zatrzymania 71 l. mieszkańca powiatu suskiego. W jego garażu znaleziono identyczne śruby, które raniły nogę pokrzywdzonej. Dalsze czynności w tej sprawie wykażą, czy mężczyzna jest odpowiedzialny za pozostałe zdarzenia, gdzie śruby wkręcone w korzenie pojawiały się na szlaku turystycznym pomiędzy Makowem Podhalańskim a Suchą Beskidzką.
Osoby pokrzywdzone, a także posiadające informacje w tej sprawie proszone są o zgłaszanie się do KP w Makowie Podhalańskim.
Stawiającemu sidła seniorowi, może teraz grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 
 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image