Dodano dnia 13.11.2020, 11:26
Zatrzymano dwóch mężczyzn z narkotykami
W Tarnawie Dolnej policjanci z Suchej Beskidzkiej zatrzymali  dwóch mężczyzn z narkotykami. Przeszukano także ich mieszkania. Zabezpieczano 588 tabletek ecstazy, 256  gramów marihuany, 83  gramów mefedronu i  35 gramów amfetaminy.  
Do zdarzenia doszło o poranku 10 listopada w rejonie cmentarza w Tarnawie Dolnej. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zauważyli zaparkowany samochód marki Skoda, w którym siedziały dwie osoby. Na widok podchodzących mundurowych, osoby w pojeździe zaczęły zachowywać się nerwowo,  chowały jakieś rzeczy pod fotel kierowcy.
Jak się później okazało przyczyną ich zachowania były znalezione w samochodzie środki odurzające w postaci mefedronu, amfetaminy, marihuany oraz kilkuset tabletek ecstasy. Kierowca i pasażer zostali zatrzymani, a samochód zabezpieczono procesowo. W trakcie dalszych czynności w  mieszkaniu jednego z nich, policjanci znaleźli kolejne partie narkotyków.  Łącznie zabezpieczono: 256  gramów marihuany, 588 sztuk tabletek ecstazy, 83  gramów mefedronu i  35 gramów amfetaminy.
Kierowca ( 23-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego ) oraz pasażer samochodu ( 19-letni mieszkaniec powiatu suskiego )  usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Prokurator zastosował wobec jednego z nich środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Za popełnione przestępstwa grozi im do 3 lat więzienia.  
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image