Dodano dnia 20.04.2023, 18:21
Zatrzymano sprawcę kradzieży sklepowej
Współpraca pomiędzy policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, a suską Strażą Miejską skutkowała zatrzymaniem 53-letniego złodzieja.
Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej  otrzymała zgłoszenie o kradzieży, do jakiej doszło w jednym z osiedlowych marketów na terenie miasta. Kamery monitoringu zarejestrowały wygląd sprawcy,  który ukradł kilka butelek wysokoprocentowych alkoholi na kwotę ponad 300 złotych. Wizerunek mężczyzny został przekazany  strażnikom miejskim, którzy podobnie jak policjanci codziennie patrolują miasto powiatowe. W poniedziałek, strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę z monitoringu, który akurat odprowadzał swoje dziecko do przedszkola. Po wyjściu z przedszkola mężczyzna trafił bezpośrednio do suskiej komendy Policji. 53-letni mieszkaniec powiatu suskiego usłyszał zarzuty kradzieży i teraz będzie tłumaczył się przed sądem, który zdecyduje o wymiarze kary.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image