Z OSTATNIEJ CHWILI
Małopolska: przedsiębiorcy złożyli ponad 225,7 tys. wniosków o wakacje składkowe / Juszczyn, Zaginął 57-letni Bogusław Oleksa / Gmina Jordanów: Umowa na rozbudowę sieci oświetleniowej podpisana / Nagrody Powiatu Suskiego dla młodych sportowców / Maków Podhalański/Zembrzyce: Zatrzymany sprawca kradzieży z włamaniem / Pijany kierowca spowodował kolizję w Suchej Beskidzkiej !
Dodano dnia 02.04.2024, 16:53
Zdarzenie drogowe w Bystrej Podhalańskiej.
Gmina Bystra-Sidzina. 

W dniu dzisiejszym 02. 04.2024 w godzinach popołudniowych kierujący samochodem marki ford nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w przydrożne ogrodzenie. 

Kierowca był trzeźwy.
Za swój czyn został ukarany mandatem karnym. 

Foto: Regionalny Reporter. 


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.