Z OSTATNIEJ CHWILI
Zadbaj o swój samochód i wesprzyj aukcję charytatywną na rzecz Pauliny Cielęcarz / Zaproszenie na Perły Muzyki Rozrywkowej / 20 milionów na program dla strażaków 'ORLEN na straży' / Wypadek w Juszczynie - szczegóły działania Straży Pożarnej / Pogrzeb śp. Doktora Tomasza Soleckiego – będzie miał charakter państwowy / Szpital w Suchej Beskidzkiej uczcił pamięć tragicznie zmarłego lekarza / Wesprzyj Paulinę Cielęcarz ze Stryszawy. Konkurs 'Beluga za dobry uczynek' / Wawel Truck odwiedzi Suchą Beskidzką ! / Wypadek w Juszczynie / Dołącz do Letniej Akademii Muzyki Dawnej w Suchej Beskidzkiej / Dni Otwarte Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 05.03.2016, 15:53
Zderzenie trzech samochodów. Dwoje dzieci przewiezione do szpitala.

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po tym jak w Makowie Podhalańskim zderzyły się trzy samochody.

To był efekt  domina. W sobotę na ulicy Wolności w Makowie Podhalańskim, kierujący Audi zatrzymał się by wykonać manewr skrętu w lewo, widząc to jadący za nim Citroen też się zatrzymał. Z kolei jadący za Citroenem kierowca Audi, nie zachował ostrożności i wjechał w tył poprzedzającego go pojazdu. Citroen pod wpływem uderzenia wjechał jeszcze w tył skręcającego w lewo Audi.

W wyniku zdarzenia do szpitala została przewieziona dwójka dzieci podróżująca Citroenem.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image