Dodano dnia 24.03.2021, 18:33
Złodzieje ze Śląska w powiecie suskim
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić troje mieszkańców Śląska, którzy ukradli alkohol, artykuły spożywcze i przemysłowe  o łącznej wartości 2 tys. zł. ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Suchej Beskidzkiej i Makowa Podhalańskiego. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.
Na początku lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zostało złożone zawiadomienie, o kradzieżach artykułów spożywczych, przemysłowych, oraz drogiego alkoholu w 3 sklepach wielkopowierzchniowych znajdujących się na terenie Suchej Beskidzkiej oraz Makowa Podhalańskiego. Do kradzieży miało dojść miesiąc wcześniej.
W wyniku podjętych czynności w tej sprawie. suscy kryminalni ustalili i zatrzymali trzech mieszkańców Śląska w wieku 23, 25 i 38 lat. Policjanci udowodnili im, że odwiedzając powiat suski, dokonali kradzieży alkoholu i innych rzeczy o łącznej wartości 2 tys. zł. Cała trójka usłyszała już zarzuty kradzieży, do której to przyznali się w trakcie przesłuchania.  Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 5 lat więzienia.  38-latek dodatkowo usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, gdyż w trakcie jego zatrzymania ujawniono przy nim substancje zabronione.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image