Dodano dnia 09.10.2018, 19:36
Złomiarze włamali się do jednego z domów w Makowie Podhalańskim
Policjanci po krótkim czasie ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem w Makowie Podhalańskim.

W sobotę /6.10.2018r./ dyżurny Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim otrzymał zgłoszenie o dwóch n/n mężczyznach, którzy dokonali sprzedaży w punkcie skupu złomu przedmiotów, co do których istniało podejrzenie, że mogą pochodzić z przestępstwa.
Policjanci z komisariatu w Makowie Podhalańskim po otrzymaniu zgłoszenia ustalili, że doszło do włamania do jednego z domów na ul. Wolności, ujawnili uszkodzone zabezpieczenie drzwi, po wejściu do budynku stwierdzili brak kaloryferów i wanny, a w obrębie tego miejsca rozlaną wodę. Z ustaleń wynikało, że chwilę wcześniej w rejonie tego budynku zauważono dwóch mężczyzn pchających taczki z grzejnikami.

W wyniku podjętych przez policjantów czynności, w ciągu godziny jeden z patroli zatrzymał dwóch mężczyzn w wieku 49 i 43 lat, ukrywających się w jednym z pustostanów na terenie Makowa Podhalańskiego, a przy nich taczkę, którą przewozili skradzione rzeczy.

Mężczyźni przyznali się do czynu i usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image