Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.04.2024, 16:37
39-latek podejrzany o pedofilię zatrzymany w Tarnowie. (małopolskainfo24)
Pracownicy Fundacji ECPU Polska w piątek 12.04.2024 roku w Tarnowie ujęli pedofila, który chciał spotkać się z nastolatką na terenie miasta. Ujęty przez nich mężczyzna został przekazany tarnowskim policjantom wydziału kryminalnego, którzy doprowadzili go do tarnowskiej prokuratury. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek w godzinach popołudniowych pracownicy Fundacji ECPU Polska – łowcy pedofili przekazali informację tarnowskim policjantom, że w Tarnowie w rejonie Gemini Park ma spotkać się mężczyzna z dzieckiem w wieku 12 lat.

 

Prowadzona korespondencja z osobą podająca się za 12-latkę z nieznanym mężczyzną trwała od 27.03. Kulminacja nastąpiła w piątek, kiedy to mężczyzna zaproponował spotkanie w rejonie galerii handlowej Gemini Park w Tarnowie.

 

Łowcy pedofilii zorganizowali spotkanie w tym miejscu, na którym pojawił się mężczyzna. Został przez nich ujęty, a następnie przekazany wraz z materiałem dowodowym policjantom wydziału kryminalnego tarnowskiej Policji. Ze względu na stan nietrzeźwości trafił on do policyjnej izby zatrzymań, a następny dzień został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury.

 

Zatrzymanym mężczyzną okazał się 39-letni mieszkaniec Podkarpacia, który w prokuraturze usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego środki wolnościowe w postaci dozoru Policji w miejscu jego zameldowania oraz zakaz opuszczania kraju. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP Tarnów


 
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image