Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.04.2022, 12:16
PRODUCT ENGINEER
Oferta pracy na stanowisku PRODUCT ENGINEER

Zadania :

  • - Analiza wymagań Klienta oraz opracowanie specyfikacji produktu;
  • - Reprezentowanie firmy przed klientami, dostawcami i zespołami projektowymi;
  • - Optymalizacja kosztów produkcji;
  • - Planowanie i monitorowanie działań projektowych oraz harmonogramu zgodnie z procesem rozwoju produktu;
  • - Wspieranie działań projektowych poprzez dostarczanie danych technicznych i rekomendacji zespołowi projektowemu;
  • - Przygotowywanie i przeprowadzanie regularnych przeglądów projektu zgodnie z procesem rozwoju produktu;
  • - Prowadzenie działań związanych z walidacją produktu poprzez tworzenie planów walidacji, śledzenie postępów testów i analizowanie wyników;
  • - Wspieranie zespołu inżynierów w doskonaleniu komponentów poprzez identyfikację możliwości oszczędności kosztów;

Wymagania :

  • - Wykształcenie wyższe techniczne;
  • - Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • - Wiedza z zakresu inżynieringu;
  • - Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • - Znajomość programów SOLIDWORKS będzie dodatkowym atutem
  • - Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • - Silne zdolności analityczne;
  • - Inicjatywa i proaktywna postawa;
  • - Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy :

  • - Stabilne zatrudnienie;
  • - Pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy wysyłanie aplikacji na adres kadry@pacyga.com.pl lub kontakt osobisty w siedzibie firmy Krzysztof Pacyga PACYGA IMPORT-EXPORT, Kuków 86a, 34-206 Krzeszów